Контррозвідка працює: у Харкові виявлено мережу російських шпигунів

Контррозвідка працює: у Харкові виявлено мережу російських шпигунів
Прес-центр СБ України повідомляє, що на Харківщині було виявлено і знешкоджено мережу російських розвідників, — про це інформує новинний ресурс replyua.net з посиланням на «КНК-медіа».

Так, співробітниками СБ України було встановлено, що один із мешканців Харківської області створив агентурну мережу. Така мережа включала в себе агентурно-бойову групу та кількох інформаторів. Курували цих бойовиків із російського міста Бєлгород. Українська розвідка звернула увагу на численні поїздки творця агентурної мережі на територію Російської Федерації – таким чином він отримував завдання від свого куратора.

Затримання лідера шпигунів відбулось після того, як він отримав відомості, що стосувались оборонного замовлення. У ході обшуків у чоловіка знайшли техніку, надану йому російськими кураторами для передачі отриманих даних. Крім того, у затриманого виявили кілька носіїв інформації, на яких містилась інформація з обмеженим доступом, та паролі кодування, які використовувались для зв’язку з російської розвідкою. В іншого члена мережі було знайдено два гранатомета та кілька гранат. Затриманим інкримінують державну зраду (стаття сто одинадцять КК України).

Джерело статті: “http://replyua.net/news/75282-kontrrozvdka-pracyuye-u-harkov-viyavleno-merezhu-rosyskih-shpigunv.html” Об этом сообщает nakontrole.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя